Sertifikalarınızı Görüntülemek ve İndirmek İçin Tıklayınız...

Hakkımızda

BİZ KİMİZ

Isokal Kalibrasyon Dan. Eğt. San. Tic. Ltd. Şti. izlenebilir ve TS EN ISO/IEC 17025 akredite kalibrasyon faaliyetleri, kalibrasyon sistem danışmanlığı, cihaz - kalibratör satışı, cihaz tamiri ve kalibrasyon eğitimleri konularında, endüstrinin farklı alanlarındaki kuruluşlara uzun yıllar verilen başarılı hizmetlerin oluşturduğu tecrübe ve bilgi birikimiyle 2010 yılında kurulmuştur.

Elektrik & Elektronik, Boyutsal, Sıcaklık, Biyomedikal, Hacim, Optik, Marine(Gemi) ve ihtiyaca yönelik diğer kalibrasyon hizmetlerini değerli paydaşlarımıza sunmaktayız. Saha(on-site) kalibrasyonları ile de endüstrinin ihtiyaç duyduğu alanlarda ulusal/uluslararası standartlara izlenebilir kalibrasyon hizmetleri ile paydaşlarımızın beklentilerine cevap veriyoruz. Ayrıca kalibrasyon sistem danışmanlığı ve firmalar bünyesinde oluşturulacak kalibrasyon laboratuvarlarının kurulması için yatırım planlaması, laboratuvarlar için gerekli ortam şartları, kalibrasyonda kullanılacak cihazların teknik özelliklerinin belirlenmesi, danışmanlık ve eğitim hizmetleri, özel ölçümler ve cihaz satış - pazarlaması da faaliyetlerimiz kapsamındadır.

2016 yılı itibariyle TÜBİTAK-UME’den sonra NİVO ve TEODOLİT cihazlarının kalibrasyonunda ilk akredite kalibrasyon laboratuvarı olmuştur.

Kurumumuz gelişmeye açık, dinamik, deneyimli kadrosu ve gelişmiş teknolojik altyapısıyla her türlü kalibrasyon ihtiyaçlarınız için siz değerli üretim ve hizmet sektöründeki paydaşlarımızın her türlü ölçüm, kalibrasyon, cihaz satış ve danışmanlık ihtiyaçlarını, hizmet kalitesinden taviz vermeden çözmeyi hedefleyen yönetim anlayışımızla siz değerli paydaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz.

Aydıntepe Mah. Tevhid Sk. No:13, 34947
Tuzla/İstanbul

İletişim Numarası:
Tel : 0 (216) 446 99 29
Fax : 0 (216) 446 40 22

Mail adresi:

isokal@isokal.com.tr

Kafanızda Soru İşareti Kalmasın

Tüm Sorularınızı Cevaplayalım